niedziela, 19 maja, 2024
- REKLAMA -Animowana Przejrzystość Obrazka Targi Zdrowej Żywności
Strona głównaPolicja44-latek z Polanicy-Zdroju zatrzymany: 380 porcji amfetaminy ukrytej w zamrażarce i pod...

44-latek z Polanicy-Zdroju zatrzymany: 380 porcji amfetaminy ukrytej w zamrażarce i pod łóżkiem

- Advertisement -
- Advertisement -

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Polanicy-Zdroju zatrzymali mężczyznę, który podejrzany jest o handel amfetaminą. 44-latek wpadł w swoim mieszkaniu, gdzie ukrywał też nielegalny towar. Policjanci zabezpieczyli blisko 380 porcji narkotyków i wagę elektroniczną służącą do ich porcjowania. Diler znalazł nietypowe miejsca na przechowywanie nielegalnej substancji, mundurowi odkryli bowiem ją w zamrażarce oraz pod łóżkiem. O dalszym losie 44-latka zdecyduje sąd, który już zastosował wobec podejrzanego areszt tymczasowy na 3 miesiące. Teraz mężczyźnie może grozić kara pozbawienia wolności nawet do 10 lat.

Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej na terenie powiatu kłodzkiego, w związku z otrzymanymi informacjami, zatrzymali podejrzanego o tego typu przestępstwa 44-latka. W trakcie sprawdzania jego mieszkania funkcjonariusze znaleźli schowane w zamrażarce narkotyki, które były ukryte pomiędzy artykułami spożywczymi. Podczas dalszego czynności mundurowi ujawnili nielegalne substancje również pod łóżkiem mężczyzny oraz w wielu innych miejscach. Przeprowadzone badanie ujawnionych narkotyków wykazało, że była to amfetamina, a z zabezpieczonej ich ilości można było przygotować blisko 380 porcji handlowych. 44-letni mieszkaniec powiatu kłodzkiego został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu.

Mężczyzna usłyszał już zarzut posiadania znacznej ilości substancji psychotropowej, a dodatkowo zebrany przez funkcjonariuszy materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie podejrzanemu również zarzutu handlu środkami odurzającymi. Sąd na wniosek prokuratury i policji zastosował wobec 44-latka środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na 3 miesiące.

W dalszym ciągu trwają czynności zmierzające do ustalenia źródła pochodzenia narkotyków. Podejrzanemu może grozić kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

 

ŹRÓDŁO: KPP KŁODZKO

POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Advertisment -Animowana Przejrzystość Obrazka KOMAR-GACKI

NAJBARDZIEJ POPULARNE

Recent Comments