poniedziałek, 27 maja, 2024
- REKLAMA -Animowana Przejrzystość Obrazka Targi Zdrowej Żywności
Strona głównainneDNI I NOCE KRZYWEJ WIEŻY 2023: SARIUS NA SCENIE

DNI I NOCE KRZYWEJ WIEŻY 2023: SARIUS NA SCENIE

- Advertisement -
- Advertisement -

7 lipca 2023 roku to data, którą warto zapamiętać dla wszystkich fanów rapu i hip-hopu. Tego dnia na scenie w Ząbkowicach Śląskich na plantach zamkowych pojawi się Sarius, jeden z najpopularniejszych polskich raperów ostatnich lat.

 

 

Sarius zadebiutował w 2013 roku albumem „Blisko leży obraz końca”, a już wkrótce stał się pełnoprawnym członkiem wytwórni Asfalt Records. Przez lata swojej kariery artysta niejednokrotnie współpracował z takimi sławami jak Hades czy O.S.T.R., a jego twórczość zyskała rzesze oddanych fanów.

 

W 2016 roku Sarius opuścił Asfalt Records po wypuszczeniu płyty „I żyli krótko i szczęśliwie”, by rozpocząć samodzielną działalność. W 2017 roku założył swoją wytwórnię Antihype, w której wydał swoje kolejne albumy, takie jak „Antihype”, „Wszystko co złe”, „Pierwszy dzień po końcu świata” czy „Antihype 2”.

 

Sarius nie tylko tworzy muzykę, ale również angażuje się w różnego rodzaju projekty społeczne. W 2019 roku założył fundację „Lewy Czerwcowy”, która pomaga dzieciom z chorobami onkologicznymi i ich rodzinom.

 

Koncert Sariusa w Ząbkowicach Śląskich będzie jednym z wielu wydarzeń festiwalu „Dni i Noce Krzywej Wieży 2023”. Oprócz muzyki na plantach zamkowych będzie można również wziąć udział w różnego rodzaju atrakcjach, zabawach, grach i konkursach.

 

Wkrótce organizatorzy ogłoszą kolejne gwiazdy festiwalu, które z pewnością również zachwycą publiczność. Jedno jest pewne – 7 i 8 lipca 2023 roku w Ząbkowicach Śląskich będą dniem i nocą pełną wrażeń, muzyki i zabawy.

 

ŹRÓDŁO: GMINA ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE 

POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Advertisment -Animowana Przejrzystość Obrazka KOMAR-GACKI

NAJBARDZIEJ POPULARNE

Recent Comments