sobota, 15 czerwca, 2024
- REKLAMA -Animowana Przejrzystość Obrazka Targi Zdrowej Żywności
Strona głównaPolicjaDWA DNI-TRZECH ZATRZYMANYCH Z NARKOTYKAMI

DWA DNI-TRZECH ZATRZYMANYCH Z NARKOTYKAMI

- Advertisement -
- Advertisement -

W ciągu dwóch dni policjanci na terenie powiatu ząbkowickiego zatrzymali 3 mężczyzn posiadających przy sobie amfetaminę i mefedron. Może nie były to duże ilości narkotyków, jednak pokazuje to, że substancje odurzające są problemem. Policja będzie robić wszystko by je wyeliminować z terenu powiatu ząbkowickiego.

Na początek przypominamy, że posiadanie nawet niewielkiej ilości narkotyków na własny użytek jest w Polsce jest nielegalne. Przekonało się o tym 3 mieszkańców powiatu ząbkowickiego, przy których mundurowi znaleźli substancje zabronione. Pierwszy z nich wpadł 10 marca w Ząbkowicach Śląskich, kiedy policjanci widząc jego podejrzane zachowanie postanowili 44-latka wylegitymować. Okazało się że mieszkaniec powiatu ząbkowskiego miał przy sobie woreczek z kilkoma porcjami amfetaminy, a do tego był kompletnie pijany. Badanie wykazało, że w organizmie miał prawie 2,5 promila alkoholu. Kolejny „amator zakazanych substancji” został zatrzymany kilka godzin później 11 marca na jednej z ulic w gminie Bardo. U 29-letniego mieszkańca powiatu ząbkowickiego mundurowi znaleźli mefedron. Mężczyzna również był nietrzeźwy. W organizmie miał niecały promil alkoholu.
23-letniego mieszkańca gminy Ziębice policjanci zatrzymali również w dniu 11 marca przy okazji interwencji domowej. Przy nietrzeźwym (1,5 promila alkoholu) mężczyźnie mundurowi znaleźli amfetaminę. Po wytrzeźwieniu wszyscy trzej usłyszeli zarzuty. Teraz odpowiedzą za posiadanie narkotyków.

 

ŹRÓDŁO: KPP ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE

POWIĄZANE ARTYKUŁY
- REKLAMA -Animowana Przejrzystość Obrazka KOMAR-GACKI

NAJBARDZIEJ POPULARNE

Ostatnie komentarze