poniedziałek, 27 maja, 2024
- REKLAMA -Animowana Przejrzystość Obrazka Targi Zdrowej Żywności
Strona głównaImprezyGrand Prix 2023: Puchar Starego Młyna - Zawody Strzeleckie Świdnica

Grand Prix 2023: Puchar Starego Młyna – Zawody Strzeleckie Świdnica

- Advertisement -
- Advertisement -

 

Emocje na Strzelnicy: Trzecie Grand Prix 2023

W poniedziałek 24 kwietnia oraz wtorek 25 kwietnia 2023 roku Świdnica stanie się areną emocjonujących zmagań strzeleckich. Zawodnicy wezmą udział w trzecim Grand Prix 2023 o Puchar Starego Młyna. Zawody odbędą się na Strzelnicy w Świdnicy przy ulicy Łączna 4.

Konkurencji Tarczowych: Zawody dla Każdego Strzelca

W ramach tej prestiżowej imprezy odbędą się aż sześć konkurencji tarczowych, które przyciągną zarówno początkujących strzelców, jak i doświadczonych zawodników. Na strzelców czekają następujące konkurencje:

  1. Psp10 – pistolet sportowy
  2. Pcz10 – pistolet centralnego zapłonu
  3. Pm10 – samopowtarzalny pistolet maszynowy
  4. Ksp10 – karabin sportowy
  5. Kcz10 – karabin centralnego zapłonu
  6. S5 – strzelba

Rejestracja i Przedłużanie Licencji: Ważne Informacje dla Zawodników

Rejestracja zawodników odbędzie się w dniu zawodów. W poniedziałek zawodnicy będą mogli zarejestrować się w godzinach 14:00-19:00, a we wtorek w godzinach 15:00-18:30.

Zawody zgłoszone są do kalendarza Dolnośląskiego Związku Strzelectwa Sportowego, co oznacza, że uczestnictwo w nich zalicza się do przedłużenia licencji zawodniczej PZSS. Więcej informacji na ten temat można znaleźć na stronie Dolnośląskiego Związku Strzelectwa Sportowego: https://www.dzss.pl/kalendarzdzss.

Świdnica: Centrum Strzeleckich Zmagania o Puchar Starego Młyna

Wydarzenie to jest nie tylko doskonałą okazją do sprawdzenia swoich umiejętności i rywalizacji z innymi zawodnikami, ale także świetnym sposobem na spędzenie czasu z rodziną i przyjaciółmi, wspierając lokalnych sportowców.

Rodzinna Atmosfera: Kibicujmy Razem Lokalnym Sportowcom

Serdecznie zachęcamy do przybycia na Strzelnicę w Świdnicy i kibicowania zawodnikom. Nie przegapcie okazji, aby doświadczyć atmosfery zawodów strzeleckich na najwyższym poziomie i wspólnie z rodziną oraz przyjaciółmi dopingować lokalnych zawodników, którzy będą walczyć o Puchar Starego Młyna.

 

Strzelectwo Sportowe: Pasja i Wyzwanie

 

Nie przegapcie okazji, aby z bliska zobaczyć, jak pasja strzelectwa sportowego może stać się wyzwaniem i inspiracją. Kto wie, być może to właśnie te zawody zainspirują niektórych uczestników i kibiców do rozpoczęcia własnej przygody ze strzelectwem sportowym. Strzelnica w Świdnicy może stać się miejscem, gdzie odkryją swoje nowe hobby i będą mogli rozwinąć swoje umiejętności.

 

Zapraszamy wszystkich miłośników strzelectwa oraz tych, którzy dopiero chcą poznać ten sport, do wzięcia udziału w wyjątkowym wydarzeniu – trzeciej rundzie Grand Prix 2023 o Puchar Starego Młyna. Do zobaczenia na Strzelnicy w Świdnicy!

POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Advertisment -Animowana Przejrzystość Obrazka KOMAR-GACKI

NAJBARDZIEJ POPULARNE

Recent Comments