środa, 24 lipca, 2024
- REKLAMA -Animowana Przejrzystość Obrazka Targi Zdrowej Żywności
Strona głównaLokalne działania„I TY MOŻESZ ZOSTAĆ ŚWIĘTYM MIKOŁAJEM” - TRWA MIKOŁAJKOWA ZBIÓRKA DLA PSÓW...

„I TY MOŻESZ ZOSTAĆ ŚWIĘTYM MIKOŁAJEM” – TRWA MIKOŁAJKOWA ZBIÓRKA DLA PSÓW I KOTÓW ZE SCHRONISKA

- Advertisement -
- Advertisement -

[av_image src=’https://tvregion.pl/wp-content/uploads/2021/11/436-111023-800×321.jpg’ attachment=’2663′ attachment_size=’entry_with_sidebar’ copyright=” caption=” styling=” align=’center’ font_size=” overlay_opacity=’0.4′ overlay_color=’#000000′ overlay_text_color=’#ffffff’ animation=’no-animation’ hover=” appearance=” link=” target=” id=” custom_class=” av_element_hidden_in_editor=’0′ av_uid=’av-kwm39aww’ admin_preview_bg=”][/av_image]

[av_textblock size=” av-medium-font-size=” av-small-font-size=” av-mini-font-size=” font_color=” color=” id=” custom_class=” av_uid=’av-kwm39x9s’ admin_preview_bg=”]

„Pomagamy i chronimy” – to motto, którym na co dzień kierują się policjanci. Stróże prawa z powiatu ząbkowickiego znajdują się w gronie osób, którzy wiedzą że pomoc bezdomnym zwierzętom jest niezwykle ważna szczególnie kiedy nadchodzi zima. W okresie świątecznym, ich los nie jest nam obojętny dlatego postanowiliśmy zorganizować zbiórkę dla potrzebujących zwierzaków pod hasłem „I ty możesz zostać Świętym Mikołajem” Zbiórka karmy mokrej oraz suchej, a także smyczy i różnych smakołyków potrwa do 15 grudnia. Wszystkich gorąco zachęcamy do włączenia się do akcji.

Służba policjanta to codziennie nowe wyzwania. Obsługa zdarzeń drogowych, reakcja na wykroczenia oraz zatrzymywanie przestępców, to tylko nieliczne elementy naszej pracy. W trakcie codziennej służby dbamy nie tylko o bezpieczeństwo mieszkańców naszego powiatu, ale również o los zwierząt potrzebujących pomocy. Policjanci z powiatu ząbkowickiego od dawna współpracują z fundacjami i schroniskami pomagającymi czworonogom. Kilkoro z nich adoptowało psy, które od tej pory stały się członkami ich rodzin.

W tym roku funkcjonariusze organizują zbiórkę darów na rzecz schroniska dla zwierząt w Gilowie oraz Towarzystwa Ochrony Zwierząt w Ząbkowicach Śląskich pod hasłem „I ty możesz zostać Świętym Mikołajem”. W ramach akcji, mundurowi zbierają karmę mokrą oraz suchą, miski, smycze i różne smakołyki, a także podkłady, koce oraz środki czystości i środki opatrunkowe. Zachęcamy do włączenia się do akcji i zostania Świętym Mikołajem. Zbiórka potrwa do 15 grudnia a o jej wynikach również można będzie przeczytać u nas na stronie.

Więcej informacji można uzyskać u koordynatorów akcji:

  • mł. asp. Katarzyny Iwańciów pod numerem telefonu 787 101 684,
  • sierż. sztab. Barbary Deryło tel: 570 998 776
  • st. sierż. Kamila Kowal tel: 795 933 244.

Również z tymi osobami należy kontaktować się kiedy i gdzie można dostarczyć dary.
Pamiętaj : „I ty możesz zostać Świętym Mikołajem”

st. asp.  Katarzyna Mazurek – Oficer Prasowy Komendy Powaitowej w Ząbkowicach Śląskich

[/av_textblock]

POWIĄZANE ARTYKUŁY
- REKLAMA -Animowana Przejrzystość Obrazka KOMAR-GACKI

NAJBARDZIEJ POPULARNE

Ostatnie komentarze