niedziela, 19 maja, 2024
- REKLAMA -Animowana Przejrzystość Obrazka Targi Zdrowej Żywności
Strona głównaImprezyMajówkowe Świętowanie w Muzeum Przy Tunelu – Nie Przegap

Majówkowe Świętowanie w Muzeum Przy Tunelu – Nie Przegap

- Advertisement -
- Advertisement -

Już 1 maja 2024 roku odbędzie się trzecia edycja Majówki w Muzeum Przy Tunelu, organizowana przez Centrum Kultury Gminy Nowa Ruda. To wyjątkowe wydarzenie kulturalne, które już na stałe wpisało się w kalendarz imprez regionu, odbędzie się przy ulicy Świerki 101. Początek zaplanowano na godzinę 12:00.

 

Podczas festynu goście będą mieli okazję do udziału w wielu atrakcjach. Zaplanowano występ Młodzieżowego Teatru Muzycznego, który z pewnością dostarczy niezapomnianych wrażeń wszystkim miłośnikom sztuki. Dla osób ceniących rękodzieło przygotowane zostaną warsztaty wikliniarskie – z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc, organizatorzy proszą o wcześniejsze zapisy pod numerem telefonu: 74 872 20 84.


Najmłodsi uczestnicy imprezy będą mogli skorzystać z różnorodnych animacji, które z pewnością sprawią, że ich dzień będzie niezapomniany. Ponadto, nie zabraknie kramików z rękodziełem, gdzie lokalni twórcy zaprezentują swoje unikalne prace.

 

Miłośnicy lokalnych smakołyków będą mogli delektować się daniami przygotowanymi przez KGW z Jugowa, Świerek oraz Kulturalnych. W ofercie znajdą się tradycyjne potrawy, które zadowolą każdego smakosza.

 

Wstęp na wydarzenie jest wolny. To świetna okazja, by spędzić czas na świeżym powietrzu, ciesząc się kulturą i sztuką w sercu gminy Nowa Ruda. Zapraszamy wszystkich mieszkańców oraz turystów do wspólnego świętowania tej wyjątkowej majówki. Do zobaczenia!

POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Advertisment -Animowana Przejrzystość Obrazka KOMAR-GACKI

NAJBARDZIEJ POPULARNE

Recent Comments