sobota, 15 czerwca, 2024
- REKLAMA -Animowana Przejrzystość Obrazka Targi Zdrowej Żywności
Strona głównainneMedio Regio - przyłącz się. Zapraszamy na wycieczkę studyjną szlakiem nietuzinkowych obiektów...

Medio Regio – przyłącz się. Zapraszamy na wycieczkę studyjną szlakiem nietuzinkowych obiektów turystycznych regionu.

- Advertisement -
- Advertisement -
29 sierpnia 2023 roku zapraszamy na wycieczkę studyjną podczas której chcemy wam zaprezentować nietuzinkowe obiekty turystyczne regionu. Odwiedzimy ludzi z pasją, dla których  prowadzenie przedsiębiorstwa turystycznego jest częścią ich życia.

Pierwszy obiekt na naszej trasie to CKIP Ewangelik w Złotym Stoku. Tu poznamy historię dawnego kościoła poewangelickiego, w którym obecnie mieści się ciekawa multimedialna wystawa przyrodnicza. Wejdziemy na wieżę kościoła, która dziś pełni rolę wieży widokowej. Podziwiać będziemy przepiękną panoramę Przedgórza Sudeckiego!

Dalej droga poprowadzi nas do Bardzkiej Fabryki Piernika prowadzonej przez panią Magdalenę Topolanek. Tu posłuchamy historii bardzkich piernikarzy, poznamy sztukę wypiekania i zdobienia pierników oraz udamy się na mały spacer po Bardzie.

Kolejny etap naszej wędrówki po atrakcjach turystycznych regionu to Serowarnia w Lutomierzu. Agroturystyczne gospodarstwo, które stało się centrum handlu ekologicznymi produktami na cyklicznie odbywających się tu targach zdrowej zywności.

Poznamy sztukę serowarstwa by na koniec zdegustować wyśmienite sery podczas obiadu przygotowanego z tradycyjnej lokalnej żywności.

Zapisy na wyjazd  drogą mailową – biuro@frsw.pl do dnia 28.08.2023 do godz. 12:00

– wyjazd – 9:00 – parking przed dworcem kolejowym w Ząbkowicach Śląskich, ul. Niepodległości

– planowany powrót godzina 18:00

POWIĄZANE ARTYKUŁY
- REKLAMA -Animowana Przejrzystość Obrazka KOMAR-GACKI

NAJBARDZIEJ POPULARNE

Ostatnie komentarze