sobota, 20 lipca, 2024
- REKLAMA -Animowana Przejrzystość Obrazka Targi Zdrowej Żywności
Strona głównaPolicjaNA ZAKAZIE I Z PROMILAMI ZATRZYMANY PRZEZ POLICJANTÓW GRUPY SPEED

NA ZAKAZIE I Z PROMILAMI ZATRZYMANY PRZEZ POLICJANTÓW GRUPY SPEED

- Advertisement -
- Advertisement -

Kolejny nietrzeźwy kierujący wyeliminowany przez ząbkowickich funkcjonariuszy należących do grupy SPEED. Zatrzymany do kontroli drogowej 26-latek miał ponad 1,3 promila alkoholu w organizmie, a dodatkowo zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych. Teraz odpowie nie tylko za jazdę w stanie nietrzeźwości, ale również złamanie zakazu sądowego. Niektórzy uczą się bardzo wolno.

W województwie mazowieckim 11 marca samochód Ford X-Max wjechał do rowu wyniku odniesionych obrażeń zginęło 2 mężczyzn w tym 30-letni pasażer pojazdu. Jak ustalili policjanci 20-letni kierujący jechał na zakazie. To pokazuje jak niewiele potrzeba by doszło do tragedii.
Również w powiecie ząbkowickim policja zatrzymuje osoby, którym jeden wyrok chyba nie wystarczy. W dniu 10 marca ząbkowiccy funkcjonariusze należący do grupy SPEED zatrzymali 26-latka, który jechał samochodem Citroen w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało, że mieszkaniec powiatu ząbkowickiego miał ponad 1,3 promila alkoholu w organizmie. Ponad to mężczyzna miał zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych, wydany przez sąd w Ząbkowicach Śląskich właśnie za jazdę na „podwójnym gazie”. W takim stanie i bez uprawnień jechał z dwoma kilkunastoletnimi pasażerami. Dodatkowo pojazd nie miał OC i nie był dopuszczony do ruchu. Teraz mieszkaniec powiatu ząbkowickiego odpowie nie tylko za jazdę w stanie nietrzeźwości, ale również złamanie zakazu sądowego.

 

ŹRÓDŁO: KPP ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE

POWIĄZANE ARTYKUŁY
- REKLAMA -Animowana Przejrzystość Obrazka KOMAR-GACKI

NAJBARDZIEJ POPULARNE

Ostatnie komentarze