sobota, 20 lipca, 2024
- REKLAMA -Animowana Przejrzystość Obrazka Targi Zdrowej Żywności
Strona głównaImprezyNocny Kochanek zagra na Dniach i Nocach Krzywej Wieży w Ząbkowicach Śląskich

Nocny Kochanek zagra na Dniach i Nocach Krzywej Wieży w Ząbkowicach Śląskich

- Advertisement -
- Advertisement -

8 lipca br. o godzinie 19:00, w ramach wydarzenia DNI I NOCY KRZYWEJ WIEŻY, miłośnicy mocnego rockowego grania będą mieli okazję posłuchać występu Nocnego Kochanka. Zespół zagra na scenie w Ząbkowicach Śląskich, mieście słynącym z Krzywej Wieży oraz powiązań z legendą Frankensteina.

Nocny Kochanek to zespół, który zdobył popularność w Polsce dzięki swoim energetycznym występom na żywo oraz oryginalnym tekstom piosenek. Ich twórczość cechuje się mocnym brzmieniem rockowym, a także nieco kontrowersyjnym, ale zarazem chwytliwym przekazem. Zespół ten na pewno zapewni uczestnikom wydarzenia moc wrażeń i niezapomniane wrażenia.

Wydarzenie DNI I NOCY KRZYWEJ WIEŻY to coroczna impreza kulturalna, która przyciąga do Ząbkowic Śląskich tłumy mieszkańców oraz turystów z całej Polski. W programie festiwalu znajdują się koncerty, spektakle, wystawy oraz różnorodne atrakcje dla dzieci. Na przestrzeni lat festiwal zyskał sobie uznanie wśród publiczności oraz wykonawców, którzy chętnie na nim występują.

 

Warto podkreślić, że koncert Nocnego Kochanka to tylko jedna z wielu atrakcji, jakie przygotowano dla uczestników DNI I NOCY KRZYWEJ WIEŻY. Organizatorzy nieustannie pracują nad poszerzaniem oferty wydarzenia, aby zaspokoić różnorodne gusta publiczności. Zapewne więc każdy uczestnik festiwalu znajdzie coś dla siebie.

 

Zainteresowani udziałem w koncercie Nocnego Kochanka oraz pozostałymi atrakcjami DNI I NOCY KRZYWEJ WIEŻY, powinni śledzić stronę wydarzenia na portalach społecznościowych oraz odwiedzić oficjalną stronę internetową Ząbkowic Śląskich.

 

Źródło: ZCKiT

POWIĄZANE ARTYKUŁY
- REKLAMA -Animowana Przejrzystość Obrazka KOMAR-GACKI

NAJBARDZIEJ POPULARNE

Ostatnie komentarze