24 stycznia 2022 r. w poniedziałek oficjalnie i uroczyście otwarto wyremontowane ulice Sudecką, 3-ego maja i Plac Tadeusza Kościuszki. W spotkaniu wzięli udział władze miasta, parlamentarzyści, przedstawicie województwa, Dolnośląskiej Służby Dróg i Kolei,  mieszkańcy i miejscowe duchowieństwo. Inwestycje kosztowały niecałe 9,5 milionów złotych.

Wydarzenie rozpoczęło się przy ulicy Sudeckiej, gdzie o inwestycji mówiła burmistrz Złotego Stoku, Grażyna Orczyk. Obecni na uroczystości byli też  Michał Dworczyk – Szef KPRM, poseł Marcin Gwóźdź, Wicemarszałek Województwa Dolnośląskiego Grzegorz Macko, dyrektor ds. inwestycji DSDiK Mariusz Wawro oraz wykonawca inwestycji z  firmy Eurovia. Po przemówieniach uroczyście przecięto wstęgę. Więcej w materiale filmowym. 

W ramach prac położono nową nawierzchnię oraz  chodniki, sieci wodociągową, sieci kanalizacją, deszczową i zamontowano nowe oświetlenie. Następnie udano się na ul. 3-ego Maja, która jest też  drogą wojewódzką nr 390. Wyremontowano tam odcinek o długości 800 m od budynków 16 a 18a do skrzyżowania z krajową 46. 

Agaton