środa, 24 lipca, 2024
- REKLAMA -Animowana Przejrzystość Obrazka Targi Zdrowej Żywności
Strona głównaImprezyOdkryj Boże Tajemnice Kobiecości: Maria Magdalena – Duchowe SPA dla Kobiet!

Odkryj Boże Tajemnice Kobiecości: Maria Magdalena – Duchowe SPA dla Kobiet!

- Advertisement -
- Advertisement -

Duchowe SPA dla Kobiet – Kurs Maria Magdalena 14-16 kwietnia

Czy zastanawiałaś się kiedyś, co to znaczy być kobietą w oczach Boga? Czy chciałabyś odkryć swoją prawdziwą tożsamość i powołanie? Czy potrzebujesz chwili odpoczynku i odnowy duchowej? Jeśli tak, to mamy dla Ciebie propozycję, która może zmienić Twoje życie!

W dniach 14-16 kwietnia 2023 roku w Bielawie odbędzie się kurs „Maria Magdalena”, który jest skierowany do kobiet w każdym wieku i stanie życia. To niezwykła okazja, aby zatrzymać się na chwilę i spojrzeć na siebie z perspektywy Bożej miłości. Na kursie będziesz mogła:

– poznać historię i przesłanie Marii Magdaleny – kobiety, która była bliską uczennicą Jezusa i pierwszą świadkiem Jego zmartwychwstania;
– odkryć swoją kobiecą godność i piękno, które są darem od Boga;
– pogłębić swoją relację z Jezusem i doświadczyć Jego uzdrawiającej obecności;
– nawiązać nowe przyjaźnie i wspierać się wzajemnie w drodze wiary;
– zrelaksować się i zadbać o swoje ciało i duszę.

Kurs „Maria Magdalena” jest prowadzony przez doświadczone animatorki, które będą Ci towarzyszyć i pomagać w rozwoju duchowym. Kurs obejmuje:

– konferencje na temat kobiecości, miłości, modlitwy i świętości;
– czas na osobistą refleksję i dzielenie się doświadczeniami;
– modlitwę wspólną i indywidualną;
– Eucharystię i adorację Najświętszego Sakramentu;
– warsztaty twórcze i zabawy integracyjne;
– obiad i kolację w sobotę oraz ciastka i kawę w przerwach.

Koszt uczestnictwa w kursie wynosi 120 zł i obejmuje materiały dydaktyczne oraz wyżywienie. Zapisy trwają do 10 kwietnia lub do wyczerpania miejsc. Aby się zapisać, należy wypełnić formularz online (link do formularza) oraz wpłacić zaliczkę minimum 50 zł na konto Małgorzaty Przybylskiej (nr konta: 30 1020 3147 0000 8802 0023 0078) z dopiskiem „Maria Magdalena” oraz imieniem i nazwiskiem uczestniczki.

Kurs odbędzie się w auli parafialnej przy pl. Wyszyńskiego 1 w Bielawie. Początek kursu w piątek o godz. 17:00 (Msza Święta w kościele), zakończenie w niedzielę ok. godz. 14:00. Prosimy o zabranie ze sobą Pisma Świętego (w wersji papierowej) i ulubionych perfum. Można też przywieźć ciasto i owoce na wspólne przerwy kawowe.

[KLIK]Nie zwlekaj i zapisz się już dziś na kurs „Maria Magdalena”! To może być początek nowego etapu Twojego życia! Zapraszamy serdecznie!

POWIĄZANE ARTYKUŁY
- REKLAMA -Animowana Przejrzystość Obrazka KOMAR-GACKI

NAJBARDZIEJ POPULARNE

Ostatnie komentarze