środa, 24 lipca, 2024
- REKLAMA -Animowana Przejrzystość Obrazka Targi Zdrowej Żywności
Strona głównaWydarzenia lokalnePies z poważnym urazem łapy porzucony – apel o pomoc w znalezieniu...

Pies z poważnym urazem łapy porzucony – apel o pomoc w znalezieniu sprawcy

- Advertisement -
- Advertisement -

Do schroniska w Gilowie trafił pies w bardzo złym stanie zdrowia. Weterynarz stwierdził, że uraz łapy jest na tyle poważny, że konieczna była amputacja. Dzięki szybkiej interwencji, zabieg został przeprowadzony, co uratowało życie psa.

Pies, który otrzymał imię Zeus, został znaleziony 21 czerwca w Podlesiu, gmina Niemcza. Wiadomo, że właściciele poruszają się niebiesko-granatowym dostawczakiem. Niestety, na ten moment nie ma więcej danych, które pomogłyby zidentyfikować sprawców.

Zeus jest bardzo łagodnym psem i mimo trudnych przeżyć, zachowuje pogodę ducha. Obecnie przebywa w schronisku w Gilowie, gdzie otrzymuje niezbędną opiekę.

Apelujemy do mieszkańców okolic o pomoc w zidentyfikowaniu właścicieli Zeusa. Każda informacja może być cenna. Osoby, które mogą rozpoznać psa lub wiedzą, do kogo mógł należeć, proszone są o kontakt. Za wskazanie właścicieli przewidziana jest nagroda.

Razem możemy pomóc Zeusowi i pociągnąć odpowiedzialnych za ten czyn do odpowiedzialności. W sprawie można kontaktować się bezpośrednio ze schroniskiem w Gilowie.

Jeśli chcesz wspomóc schronisko w ich działaniach na rzecz zwierząt, możesz to zrobić, wpłacając darowiznę na zrzutkę na schronisko w Gilowie.

POWIĄZANE ARTYKUŁY
- REKLAMA -Animowana Przejrzystość Obrazka KOMAR-GACKI

NAJBARDZIEJ POPULARNE

Ostatnie komentarze