poniedziałek, 27 maja, 2024
- REKLAMA -Animowana Przejrzystość Obrazka Targi Zdrowej Żywności
Strona głównaPolicjaPODSUMOWANIE ŚWIĄT WIELKIEJ NOCY NA TERENIE POWIATU DZIERŻONIOWSKIEGO

PODSUMOWANIE ŚWIĄT WIELKIEJ NOCY NA TERENIE POWIATU DZIERŻONIOWSKIEGO

- Advertisement -
- Advertisement -

Święta Wielkanocne to okres wytężonej pracy dla wszystkich policjantów. Jak zawsze celem priorytetowym było zapewnienie bezpieczeństwa mieszkańcom i osobom przyjezdnym na możliwie najwyższym poziomie. Na terenie powiatu dzierżoniowskiego święta przebiegły dużo spokojniej niż w latach ubiegłych a dzięki zwiększonej ilości patroli i ich zaangażowaniu nie odnotowano żadnego wypadku drogowego ani poważniejszych zdarzeń kryminalnych.

Podczas wydłużonego świątecznego weekendu w naszym powiecie przeprowadzono łącznie 96 interwencji, wylegitymowano 274 osoby i zatrzymano 1 osobę ukrywającą się przed organami ścigania. Doszło do 1 niegroźnie wyglądającej kolizji i 3 zdarzeń drogowych z udziałem dzikiego zwierzęcia.
Z ruchu wyeliminowano dwóch nietrzeźwych kierujących:
– 9 kwietnia po godz. 20- tej w Bielawie na ul. Wolności zatrzymano 28-latka, który kierował samochodem VG Golf będąc w stanie nietrzeźwości (2,00 promile),
– 10 kwietnia około godz. 15.45 w Dzierżoniowie na ul. Staszica zatrzymano 56-latka, który w stanie nietrzeźwości (1,40 promila) kierował samochodem Peugeot.
Mężczyźni będą odpowiadali za czyn określony w art. 178 a § 1 k.k.

ŹRÓDŁO: KPP DZIERŻONIÓW

POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Advertisment -Animowana Przejrzystość Obrazka KOMAR-GACKI

NAJBARDZIEJ POPULARNE

Recent Comments