niedziela, 19 maja, 2024
- REKLAMA -Animowana Przejrzystość Obrazka Targi Zdrowej Żywności
Strona głównainnePomóż Michałkowi

Pomóż Michałkowi

- Advertisement -
- Advertisement -

Michałek mieszkaniec Ząbkowic Śląskich choruje na bardzo rzadką nieuleczalna chorobę genetyczną zespół kabuki. 

 

„Zespół Kabuki to rzadki zespół wad wrodzonych związany z niepełnosprawnością intelektualną. Nazwa choroby nawiązuje do specyficznego wyglądu twarzy osób nią dotkniętych, które przypominają ucharakteryzowanych aktorów tradycyjnego japońskiego teatru – Kabuki.”

portal.abczdrowie.pl

Rodzice Michałka zbierają m.in na rehabilitacje dla Michałka, żeby mógł być jak najbardziej samodzielny

Szanowni Państwo,
Zwracamy się z serdeczną prośbą o wsparcie dla naszego synka. Michałek od urodzenia jest dzieckiem niepełnosprawnym, zmaga się z wieloma chorobami. Choruje na padaczkę, autyzm dziecięcy ma również obniżone napięcie mięśniowe i opóźnienie rozwojowe. Najprawdopodobniej choruje na bardzo rzadką chorobę genetyczną – Zespół Kabuki. Syn musi być pod stałą kontrolą lekarzy specjalistów. Wymaga wielopłaszczyznowej stałej rehabilitacji i różnych form terapii.

Michał pomimo swojej niepełnosprawności jest bardzo miłym i cały czas uśmiechniętym chłopcem. Uwielbia układać puzzle i klocki. Michałek jest typem wojownika, mamy nadzieję, że mimo przeciwności losu będzie walczył o swoją samodzielność, a my rodzice będziemy go z całego serca wspierać.

Za okazaną pomoc serdecznie dziękujemy,

RODZICE

POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Advertisment -Animowana Przejrzystość Obrazka KOMAR-GACKI

NAJBARDZIEJ POPULARNE

Recent Comments