Ogłoszenia

Spławikowe Zawody o Puchar Burmistrza Ziębic – 1 maja 2023

Wędkarze z Ziębic oraz okolicznych miejscowości będą mieli okazję wziąć udział w rywalizacji podczas zawodów spławikowych o Puchar Burmistrza Ziębic. Wydarzenie to odbędzie się 1 maja 2023 roku na stawie znajdującym się przy ul. Stawowej w Ziębicach.

Uczestnicy zawodów powinni zgłosić się na zbiórkę o godzinie 7:30. Start zawodów nastąpi o 9:00, a zakończenie rywalizacji przewidziano na godzinę 13:00. Ceremonia wręczenia nagród zaplanowana jest na 13:30.

Opłata startowa wynosi 30 złotych, a zapisy przyjmowane są w sklepie wędkarskim zlokalizowanym przy ul. Grunwaldzkiej 15 w Ziębicach. Zawody mają charakter towarzyski i są otwarte dla wszystkich, co oznacza, że każdy, kto chce spróbować swoich sił w tej dyscyplinie, jest mile widziany.

Wydarzenie to jest współfinansowane ze środków gminy Ziębice, co pokazuje zaangażowanie lokalnych władz w rozwój sportów wodnych oraz promowanie tradycji wędkarskich w regionie. Organizatorzy zapewniają przyjazną atmosferę oraz możliwość wymiany doświadczeń z innymi entuzjastami wędkarstwa.

Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do udziału w zawodach Spławikowych o Puchar Burmistrza Ziębic. To świetna okazja do aktywnego spędzenia czasu na łonie natury, rozwijania wędkarskich umiejętności oraz rywalizacji w duchu sportowej rywalizacji.