Ogłoszenia

Targi Zdrowej Żywności w Lutomierzu – atrakcja dla fanów smaków i bezpieczeństwa

W Serowarni w Lutomierzu w najbliższą niedzielę odbędą się Targi Zdrowej Żywności, na które zaprasza organizator Sery Lutomierskie z Gór Sowich. Wydarzenie będzie nie lada gratką dla fanów dobrego jedzenia, którzy z pewnością znajdą coś dla siebie w bogatej ofercie wystawców.

Jedną z atrakcji Targów będzie wizyta OSP Lutomierz, która przyjedzie na miejscu swoim wozem strażackim. Zwiedzający będą mieli okazję z bliska zobaczyć sprzęt ratowniczy oraz wsiąść do wnętrza wozu strażackiego. Dla najmłodszych gości przewidziana jest krótka lekcja bezpieczeństwa, podczas której dowiedzą się m.in., jak postępować w przypadku pożaru.

Poza atrakcjami związanymi ze strażą pożarną, na Targach pojawią się liczni wystawcy, którzy zaprezentują swoje wyroby. Będą to m.in. producenci zdrowej żywności, takiej jak m.in. pasieka z miodem, mydlarnia z naturalnymi kosmetykami, przetwory z aronii czy producenci kasz i mąk orkiszowych. Nie zabraknie także stoisk z wypiekami, przyprawami, herbatami, octami oraz wieloma innymi produktami.

Targi Zdrowej Żywności to wyjątkowa okazja, aby spróbować różnorodnych smaków oraz poznać producentów, którzy z pasją tworzą zdrową żywność. Wszyscy, którzy lubią spędzać czas na świeżym powietrzu i cenią sobie naturalne produkty, nie powinni przegapić tej imprezy. Zapraszamy do Lutomierza już w najbliższą niedzielę, 16 kwietnia, od godziny 12.00 do 16.00 w Serowarni Lutomierz 29.