sobota, 20 lipca, 2024
- REKLAMA -Animowana Przejrzystość Obrazka Targi Zdrowej Żywności
Strona głównaSportWarsztaty profilaktyki zdrowego kręgosłupa dla mieszkańców Gminy Nowa Ruda

Warsztaty profilaktyki zdrowego kręgosłupa dla mieszkańców Gminy Nowa Ruda

- Advertisement -
- Advertisement -

Wójt Gminy Nowa Ruda, Adrianna Mierzejewska, serdecznie zaprasza mieszkańców Gminy Nowa Ruda na kolejne warsztaty profilaktyki zdrowego kręgosłupa. Wydarzenie odbędzie się w sobotę, 15 kwietnia, na sali w Dzikowcu. Organizatorzy zachęcają wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w tym wydarzeniu, które ma na celu poprawę jakości życia i zdrowia uczestników.

 

Gmina Nowa Ruda, jako organizator wydarzenia, zapewni maty dla każdego uczestnika. Uczestnicy warsztatów powinni pamiętać o zabraniu ze sobą stroju i obuwia sportowego. Na miejscu będzie dostępna szatnia.

 

Warsztaty są organizowane w ramach mikroprojektu „Współpraca się opłaca”, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Glacensis. Projekt ma na celu promowanie współpracy polsko-czeskiej i daje okazję do integracji mieszkańców Gminy Nowa Ruda z naszymi sąsiadami zza południowej granicy.

 

Osoby zainteresowane udziałem w warsztatach mogą zgłaszać się mailowo pod adresem w.gawronska@gmina.nowaruda.pl lub osobiście w Urzędzie Gminy Nowa Ruda, w pokoju numer 9. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, zachęcamy do szybkiego zapisu.

 

Warsztaty profilaktyki zdrowego kręgosłupa to doskonała okazja dla mieszkańców Gminy Nowa Ruda do zdobycia wiedzy na temat dbania o swoje zdrowie, a także do spędzenia czasu w sposób aktywny i integracyjny. Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji – zapiszcie się już dziś i dołączcie do nas w sobotę, 15 kwietnia!

POWIĄZANE ARTYKUŁY
- REKLAMA -Animowana Przejrzystość Obrazka KOMAR-GACKI

NAJBARDZIEJ POPULARNE

Ostatnie komentarze