sobota, 15 czerwca, 2024
- REKLAMA -Animowana Przejrzystość Obrazka Targi Zdrowej Żywności
Strona głównainneWsparcie dla 12-letniej Kingi w walce z nowotworem

Wsparcie dla 12-letniej Kingi w walce z nowotworem

- Advertisement -
- Advertisement -

Kinga to 12-letnia dziewczynka, pełna radości życia i utalentowana plastycznie. Niestety, w jej młodym życiu pojawiała się poważna przeszkoda – złośliwy nowotwór kości udowej. Nikt nie spodziewał się takiej diagnozy, gdy jeszcze w styczniu dziewczynka ćwiczyła na gimnastyce.

Od tego czasu Kinga przeszła liczne badania diagnostyczne oraz trzy zabiegi operacyjne. Teraz dziewczynka przechodzi intensywne leczenie w Instytucie Matki i Dziecka w Warszawie, gdzie została poddana pierwszemu z kilku cykli chemioterapii przed operacją. Celem leczenia jest usunięcie guza, chorej kości, wstawienie endoprotezy, a następnie kolejne serie chemioterapii i rehabilitacja.

W związku z leczeniem Kinga musi przez długi czas pozostać w gipsie biodrowym, co uniemożliwia jej poruszanie się, funkcjonowanie i pielęgnację. Mimo to, dziewczynka dzielnie znosi trudy terapii.

Wsparcie potrzebne jest w zmaganiach o życie i zdrowie Kingi. Pomoc jest niezbędna już teraz, gdy rozpoczyna się droga leczenia i pokonywania przeszkód. Dlatego zwracamy się do ludzi dobrej woli o wpłaty na rzecz Kingi.

Koszty związane z leczeniem są ogromne, zwłaszcza że rodzina Kingi musi pokonywać aż 450 km, aby dotrzeć do Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie. Wydatki na podróż, zakwaterowanie, wyprawkę szpitalną, apteczne produkty i codzienne wydatki domowe przy chorobie są coraz większe.

Pomóżcie nie martwić się o pieniądze, tylko skupić się na ratowaniu życia naszego dziecka, apelują rodzice. Wspólnie sprawmy, by Kinga szybko wróciła do swoich przyjaciół, do szkoły, do swoich pasji i zajęć. By mogła znowu biegać z siostrą, jeździć na rowerze, tańczyć, być beztroską i uśmiechniętą dziewczynką.

Zrzutkę można wesprzeć tutaj [KLIK]

Dziękujemy za każdą wpłatę i wsparcie w trudnych chwilach, które pomogą Kindze pokonać chorobę i wrócić do normalnego życia.

POWIĄZANE ARTYKUŁY
- REKLAMA -Animowana Przejrzystość Obrazka KOMAR-GACKI

NAJBARDZIEJ POPULARNE

Ostatnie komentarze