wtorek, 25 czerwca, 2024
- REKLAMA -Animowana Przejrzystość Obrazka Targi Zdrowej Żywności
Strona głównaWydarzenia lokalneWystawa prac Marii Komorowskiej - odbicia historii w naturze

Wystawa prac Marii Komorowskiej – odbicia historii w naturze

- Advertisement -
- Advertisement -

[av_horizontal_gallery ids=’6418,6417,6416,6415,6414,6413′ height=’25’ size=’large’ gap=’large’ active=’enlarge’ initial=” control_layout=’av-control-default’ links=’active’ lightbox_text=” link_dest=” id=” custom_class=” av_uid=’av-ler1lcmg’][/av_horizontal_gallery]

[av_textblock size=” av-medium-font-size=” av-small-font-size=” av-mini-font-size=” font_color=” color=” id=” custom_class=” av_uid=’av-ler1lq9o’ admin_preview_bg=”]
Już 9 marca o godzinie 18:00 odbędzie się wernisaż wystawy prac Marii Komorowskiej w Galerii Sztuki Papieru w Muzeum Papiernictwa w Dusznikach-Zdroju.

Maria Komorowska, profesor Wyższej Szkoły Ekologii i Zarządzania w Warszawie, to artystka, której prace inspirują się naturą, a w szczególności odbitkami pni ściętych drzew. W swoich pracach przywraca pamięć o tych drzewach oraz z uwagą odczytuje na ich powierzchni historię ich życia.

Jej dzieła to nie tylko piękne grafiki, ale także poruszające i pełne znaczeń obrazy. To z pewnością wyjątkowa okazja, by zobaczyć je na żywo i poznać historie, jakie kryją w sobie te drzewa.

Zapraszamy wszystkich do Galerii Sztuki Papieru w Muzeum Papiernictwa w Dusznikach-Zdroju na ulicy Długiej 15. Będzie to niezapomniane wydarzenie dla miłośników sztuki oraz natury. Do zobaczenia na wernisażu!
[/av_textblock]

POWIĄZANE ARTYKUŁY
- REKLAMA -Animowana Przejrzystość Obrazka KOMAR-GACKI

NAJBARDZIEJ POPULARNE

Ostatnie komentarze