wtorek, 25 czerwca, 2024
- REKLAMA -Animowana Przejrzystość Obrazka Targi Zdrowej Żywności
Strona głównainneZA KRADZIEŻ RZECZY WARTEJ PRZYSŁOWIOWE 2 ZŁOTE MOŻESZ ODPOWIEDZIEĆ JAK ZA PRZESTĘPSTWO!

ZA KRADZIEŻ RZECZY WARTEJ PRZYSŁOWIOWE 2 ZŁOTE MOŻESZ ODPOWIEDZIEĆ JAK ZA PRZESTĘPSTWO!

- Advertisement -
- Advertisement -

 

Nie każdy zdaje sobie sprawę z tego, że jeśli ukradnie rzecz wartą kilka złotych może odpowiedzieć, jak za przestępstwo. Oczywiście stanie się tak, w przypadku, gdy sprawca zostanie zatrzymany za kolejną, lub kolejne z rzędu kradzieże, popełnione w krótkim odstępie czasu od popełnienia poprzednich kradzieży, przy wykorzystaniu tej samej albo takiej samej sposobności lub w podobny sposób a łączna wartość skradzionego towaru przekroczy kwotę 500 zł.

07 lutego bieżącego roku Kierownik Ogniwa Kryminalnego z Komisariatu Policji w Kudowie Zdroju zatrzymała na gorącym uczynku kradzieży sklepowej 38 letniego mężczyznę, który od 03 lutego do dnia zatrzymania działając w krótkich odstępach czasu, przy wykorzystaniu tej samej sposobności dokonał licznych kradzieży artykułów drogeryjnych. Policjanci odzyskali skradzione mienie, którego łączna wartość wyniosła ponad 1,4 tys. zł. Zatrzymany mężczyzna usłyszał zarzuty popełnienia przestępstwa kradzieży, za którą grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

 

Taka sama kara grozi 52 – letniej mieszkance naszego powiatu, którą wczoraj zatrzymali policjanci Referatu Kryminalnego Komisariatu Policji w Bystrzycy Kłodzkiej. Kobieta w czasie od stycznia do lutego bieżącego roku, w krótkich odstępach czasu wielokrotnie dokonała kradzieży różnych artykułów o łącznej wartości 870 zł. w jednym z miejscowych sklepów.

Źródło: KPP w Kłodzku

POWIĄZANE ARTYKUŁY
- REKLAMA -Animowana Przejrzystość Obrazka KOMAR-GACKI

NAJBARDZIEJ POPULARNE

Ostatnie komentarze