poniedziałek, 24 czerwca, 2024
- REKLAMA -Animowana Przejrzystość Obrazka Targi Zdrowej Żywności
Strona głównaPolicjaZąbkowiccy dzielnicowi zatrzymali nietrzeźwego kierowcę z 3-letnim zakazem prowadzenia pojazdów

Ząbkowiccy dzielnicowi zatrzymali nietrzeźwego kierowcę z 3-letnim zakazem prowadzenia pojazdów

- Advertisement -
- Advertisement -

Ząbkowiccy dzielnicowi zatrzymali kolejnego nietrzeźwego kierującego. Mężczyzna kierując volkswagenem miał w organizmie blisko promil alkoholu. 47-latek wsiadając za kierownicę samochodu dodatkowo złamał 3-letni zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych.

Policjanci dbając o bezpieczeństwo na drogach codziennie starając się eliminować z nich tych uczestników ruchu, którzy jawnie łamią obowiązujące przepisy.

W dniu 06 maja ząbkowiccy dzielnicowi na drodze z Ząbkowic Śląskich do Srebrnej Góry zatrzymali do kontroli kierującego samochodem osobowym Volkswagen. W pojeździe wyraźnie wyczuwalna była woń alkoholu, w związku z czym funkcjonariusze postanowili przebadać 47-letniego kierowcę na stan trzeźwości. Badanie wykazało blisko promil alkoholu w organizmie mężczyzny. Po sprawdzeniu danych osobowych kierującego, okazało się, że mieszkaniec powiatu ząbkowickiego nie po raz pierwszy wsiadł za kierownicę po alkoholu. Mężczyzna miał aktywny 3-letni zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych wydany przez sąd za jazdę w stanie nietrzeźwości.
Za jawne i celowe łamanie obowiązujących przepisów karnych 47-latek będzie odpowiedzieć przed sądem, gdzie oprócz zarzutu prowadzenia pojazdów stanie nietrzeźwości grozi mu odpowiedzialność karna za złamanie zakazu sądowego.

ŹRÓDŁO: KPP ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE

POWIĄZANE ARTYKUŁY
- REKLAMA -Animowana Przejrzystość Obrazka KOMAR-GACKI

NAJBARDZIEJ POPULARNE

Ostatnie komentarze