sobota, 15 czerwca, 2024
- REKLAMA -Animowana Przejrzystość Obrazka Targi Zdrowej Żywności
Strona głównaPolicjaZąbkowiccy policjanci zatrzymują 4 poszukiwanych w ciągu tygodnia - ucieczka 22-latka przerwana

Ząbkowiccy policjanci zatrzymują 4 poszukiwanych w ciągu tygodnia – ucieczka 22-latka przerwana

- Advertisement -
- Advertisement -

Ząbkowiccy policjanci każdego dnia realizują czynności związane z ustaleniem miejsca pobytu i zatrzymaniem osób poszukiwanych, ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości. W ciągu zalewie tygodnia funkcjonariusze zatrzymali kolejne 4 takie osoby. Tutaj nie ma jednak wakacji, ani wolnego, ponieważ niemal codziennie wpływają nowe nakazy doprowadzenia i listy gończe, na podstawie których mundurowi wszczynają kolejne poszukiwania.

W ciągu zalewie tygodnia policjanci na terenie powiatu ząbkowickiego zatrzymali kolejne 4 osoby poszukiwane. 22-latka zatrzymali ząbkowiccy dzielnicowi, kiedy na ich widok zaczął uciekać w kierunku lasu. Około godziny 18 policjanci zauważyli mieszkańca gminy Ząbkowice Śląskie jak szedł sobie spokojnie po drodze. Rozpoznali go ponieważ mężczyzna był poszukiwany do odbycia zaległej kary pozbawienia wolności. Kiedy tylko 22-latek zauważył policjantów zaczął uciekać w kierunku lasu. Nie miał zamiaru spędzić następnych kilkunastu miesięcy w zakładzie karnym. Mundurowi jednak szybko i skutecznie go zatrzymali oraz dowieźli tam gdzie jego miejsce.

Przypominamy, że każda osoba, która posiada informacje dotyczące miejsca pobytu osób poszukiwanych proszona jest o kontakt pod numerem telefonu 47 875-62-0047 875-63-01 lub z najbliższą jednostką Policji. Informacje można także przekazywać za pośrednictwem poczty elektronicznej, pisząc na adres e-mail: komendant@zabkowice-slaskie.wr.policja.gov.pl
Policjanci jednocześnie zapewniają o utrzymaniu tajemnicy, co do osoby informującej (art. 280 § 2 kpk).

ŹRÓDŁO: KPP ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE

POWIĄZANE ARTYKUŁY
- REKLAMA -Animowana Przejrzystość Obrazka KOMAR-GACKI

NAJBARDZIEJ POPULARNE

Ostatnie komentarze