poniedziałek, 24 czerwca, 2024
- REKLAMA -Animowana Przejrzystość Obrazka Targi Zdrowej Żywności
Strona głównainneZapraszamy na „Sygnał Miłosierdzia 2024” w Nowej Rudzie-Słupcu!

Zapraszamy na „Sygnał Miłosierdzia 2024” w Nowej Rudzie-Słupcu!

- Advertisement -
- Advertisement -

Już po raz siódmy w Nowej Rudzie-Słupcu odbędzie się wyjątkowe, niekomercyjne wydarzenie edukacyjno-muzyczne – „Sygnał Miłosierdzia 2024”. To niezwykłe przedsięwzięcie, składające się z cyklu warsztatów chóralnych i instrumentalnych oraz plenerowego koncertu muzyki chrześcijańskiej, odbędzie się 30 maja 2024 roku o godzinie 19:30 na terenie Centrum Turystyczno-Sportowego przy ul. Kłodzkiej 16.

Warsztaty dla każdego
Projekt skierowany jest do wszystkich wokalistów i instrumentalistów, zarówno młodych adeptów dolnośląskich szkół muzycznych, jak i amatorów oraz osób z różnych środowisk społecznych z terenu Dolnego Śląska. Uczestnicy będą mieli okazję do współrealizowania wydarzenia, rozwijając swoje umiejętności muzyczne pod okiem doświadczonych instruktorów. Warsztaty obejmują zajęcia chóralne, które poprawią słuch muzyczny, poczucie rytmu, impostację głosu oraz dykcję, a także zajęcia instrumentalne, skupiające się na pracy grupowej i efektywności muzycznej.

Koncert finałowy
Kulminacją wydarzenia będzie plenerowy koncert finałowy, podczas którego uczestnicy zaprezentują swoje umiejętności na scenie estradowej z profesjonalną obsługą techniczną. To wyjątkowa okazja do zaprezentowania efektów ciężkiej pracy warsztatowej i podzielenia się swoją muzyczną pasją z szeroką publicznością.

Cel wydarzenia
Głównym celem „Sygnału Miłosierdzia 2024” jest stworzenie przestrzeni artystyczno-edukacyjnej, która promuje kulturę sceniczną, moralną i etyczną, jednocześnie wspierając tradycję chrześcijańską. Wydarzenie ma na celu przeciwdziałanie wykluczeniu społecznemu, wspieranie wolności osobistej, słowa oraz religijnej, a także aktywizację lokalnej społeczności.

Zgłoszenia i informacje
Warsztaty odbędą się w Domu Parafialnym w Nowej Rudzie-Słupcu przy ul. Parkowej 16. Zachęcamy wszystkie zainteresowane osoby do wzięcia udziału w tym inspirującym przedsięwzięciu. Dla uczestników to niepowtarzalna okazja do zdobycia nowej wiedzy, rozwijania umiejętności muzycznych i współpracy z innymi pasjonatami muzyki.

Nie przegapcie tego wyjątkowego wydarzenia! Zapraszamy serdecznie do udziału i wsparcia „Sygnału Miłosierdzia 2024”. Razem możemy stworzyć coś wyjątkowego i pięknego, co na długo pozostanie w sercach uczestników i publiczności.

Do zobaczenia 30 maja 2024 roku w Nowej Rudzie-Słupcu!

POWIĄZANE ARTYKUŁY
- REKLAMA -Animowana Przejrzystość Obrazka KOMAR-GACKI

NAJBARDZIEJ POPULARNE

Ostatnie komentarze