niedziela, 19 maja, 2024
- REKLAMA -Animowana Przejrzystość Obrazka Targi Zdrowej Żywności
Strona głównaImprezyZiębicka Majówka - obchody 20-lecia wstąpienia Polski do Unii Europejskiej

Ziębicka Majówka – obchody 20-lecia wstąpienia Polski do Unii Europejskiej

- Advertisement -
- Advertisement -

Ziębice, 1 maja – W nadchodzący środowy dzień, mieszkańcy Ziębic i okolic będą mieli wyjątkową okazję do wspólnego świętowania 20. rocznicy wstąpienia Polski do Unii Europejskiej podczas Ziębickiej Majówki. Wydarzenie to odbędzie się 1 maja, rozpoczynając się o godzinie 14:00 w muszli koncertowej w Ziębicach.

 

Program Ziębickiej Majówki obfituje w różnorodne atrakcje, które z pewnością zadowolą zarówno dorosłych, jak i najmłodszych uczestników. Gwiazdami muzycznymi będą One Desire Group, Iva Sobolewska, Janusz Lalak oraz PUZON BAND. Każdy z wykonawców przygotowuje specjalny repertuar na tę okoliczność, obiecując niezapomniane wrażenia muzyczne.

Dodatkowo, dla najmłodszych uczestników przygotowano bogaty program animacji i zabaw, który będzie prowadzony przez Fenix Events Ziębice. Dzieci znajdą tu liczne atrakcje, w tym strefę rozrywki, która zapewni im aktywną i kreatywną zabawę przez całe popołudnie.

 

Nie zabraknie również strefy gastro, gdzie będzie można skosztować lokalnych przysmaków oraz innych pyszności, idealnych na rodzinną majówkę.

 

Organizatorzy przewidzieli również alternatywne miejsce na wypadek złej pogody – w razie potrzeby wydarzenie odbędzie się w Ziębickim Centrum Kultury.

 

Ziębicka Majówka to doskonała okazja, by uczcić ważną rocznicę wstąpienia Polski do Unii Europejskiej, bawiąc się i celebrując w lokalnej społeczności. Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców i gości do wzięcia udziału w festiwalu.

POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Advertisment -Animowana Przejrzystość Obrazka KOMAR-GACKI

NAJBARDZIEJ POPULARNE

Recent Comments