niedziela, 19 maja, 2024
- REKLAMA -Animowana Przejrzystość Obrazka Targi Zdrowej Żywności
Strona głównaFilmDolnoślężanie z sukcesami w ogólnopolskim konkursie „Sposób na Sukces"

Dolnoślężanie z sukcesami w ogólnopolskim konkursie „Sposób na Sukces”

- Advertisement -
- Advertisement -
Ogólnopolski konkurs „Sposób na Sukces” to działanie działania kreujące przedsiębiorczość na obszarach wiejskich, organizowany od 2000 r. przez Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie. Zostały nagrodzone dwa przedsiębiorstwa z Dolnego Śląska!
Dyniowy Zakątek został laureatem drugiej nagrody, firma państwa Staraków wytwarza niesamowity wręcz asortyment produktów z dyni: dżemy, musy, konfitury dyniowe, pasty, humusy, smalczyki dyniowe, dyniowe pasztety z różnymi dodatkami, soki i syropy, a także ketchupy, paprykarze, sosy dyniowe, olej z pestek dyni, ciasta, ciasteczka, serniki, buchty, bułeczki dyniowe, czekolada z pestkami dyni bez mleka i cukru, masełko dyniowe, pestki dyniowe prażone
Wyróżnienie za wprowadzenie nowatorskich technologii przetwórstwa owocowego otrzymał Pan Piotr Tański. Produkowane przez niego chipsy sprzedawane pod marką Kwadratowe Jabłko składające się w 100% z owoców i mamy nadzieję, że wkrótce podbiją nie tylko dolnośląski rynek wypierając z półek niezdrową żywność.

POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Advertisment -Animowana Przejrzystość Obrazka KOMAR-GACKI

NAJBARDZIEJ POPULARNE

Recent Comments