niedziela, 26 maja, 2024
- REKLAMA -Animowana Przejrzystość Obrazka Targi Zdrowej Żywności
Strona głównaPolicjaNabór na elitarne studia oficerskie "Nauka o Policji" w Wyższej Szkole Policji...

Nabór na elitarne studia oficerskie „Nauka o Policji” w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie

- Advertisement -
- Advertisement -

W Wyższej Szkole Policji w Szczytnie rusza kolejny nabór na studia oficerskie na kierunku „Nauka o Policji”. Oferta adresowana jest do młodych osób, które wiążą swoje plany z Policją. Studia będą trwały 4 lata, a po ich ukończeniu absolwent uzyska stopień licencjata. Będzie miał również prawo przystąpienia do egzaminu oficerskiego.

Rekrutacja na kierunek „Nauka o Policji” właśnie ruszyła i potrwa do końca sierpnia tego roku. Dla chętnych przewidziano 120 miejsc. Będą to studia stacjonarne. Kierunek adresowany jest do młodych osób po maturze, które wiążą swoje plany z Policją.

Do rekrutacji na studia może przystąpić osoba, która przeszła procedurę kwalifikacyjną i znajduje się na liście kandydatów do służby w Policji, oraz złożyła deklaracje-oświadczenie woli (według wzoru), dotyczące przystąpienia do rekrutacji na studia. O przyjęciu zdecyduje konkurs świadectw maturalnych.

Są to studia elitarne z wielu powodów.
Po pierwsze po ich ukończeniu każda z tych osób, po pozytywnym zaliczeniu końcowego egzaminu zostanie oficerem Polskiej Policji.
Po drugie studenci tego kierunku będą już policjantami, czyli będą w trakcie studiów otrzymywać pensję, będą mieli darmowe zakwaterowanie oraz wyżywienie przez cały okres ich trwania. Po ukończeniu nauki trafią do swoich garnizonów jako oficerowie. To gwarancja pewnej pracy.

Więcej na ten temat na stronie internetowej Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie.

ŹRÓDŁO: KPP ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE

POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Advertisment -Animowana Przejrzystość Obrazka KOMAR-GACKI

NAJBARDZIEJ POPULARNE

Recent Comments