niedziela, 19 maja, 2024
- REKLAMA -Animowana Przejrzystość Obrazka Targi Zdrowej Żywności

Trójpak medialny

- Advertisement -
- Advertisement -

Głos Regionu” to tytuł dwutygodnika, który traktuje o sprawach lokalnych. Bezpośrednio trafia w sprawy codzienne, informując o rzeczach ważnych z perspektywy regionu. Powiaty dzierżoniowski, kłodzki, ząbkowicki to blisko 350 tysięcy mieszkańców, którzy są nierozerwalnie związani z regionem i zasługują na swój medialny głos. Dzisiaj oddajemy w Państwa ręce pierwszy numer „Głosu Regionu”. Dwutygodnika, który wspólnie z TV Region oraz internetową platformą informacyjną będzie głosem mieszkańców. Bieżące informacje, ciekawostki, sport, turystyka, wywiady z interesującymi postaciami, współmieszkańcami regionu. Dzisiaj, kiedy jesteśmy pobudzani wieloma bodźcami informacyjnymi, przekazami, reklamami, bardzo ważne jest zrozumienie mediów i mechanizmów, które nimi sterują. Dzięki lokalności tematów, otwartości osób tworzących lokalny „trójpak informacyjny” możecie wspólnie uczestniczyć w tworzeniu prostego opisu rzeczywistości. Wystarczy zgłosić temat, napisać artykuł, nakręcić skrót filmowy i skontaktować się z redakcją.

Misją jest świadoma informacja z regionu, opis, dzięki któremu otrzymacie okazję obejrzenia, analizy, kilku wersji wydarzeń. Wersje, które zachęcą do przemyśleń, refleksji i działania. Działanie jest wpisane w naturę ludzką nie tylko w wielkich miastach, ale przede wszystkim w życiu codziennym, lokalnie i po sąsiedzku. Chcecie działać, brać sprawy we własne ręce, to nic prostszego, wystarczy śledzić informację w „trójpaku medialnym” i samemu współtworzyć lokalne media.

Trójpak medialny to trzy powiaty i trzy płaszczyzny przekazu medialnego. Internet, kamera i mikrofon, słowo drukowane, to trzy formy przekazu informacji, które komplementarnie tworzą nasz wspólny „trójpak medialny”.

Razem twórzmy informację, włączajmy się w relacje lokalne, twórzmy je i odważnie recenzujmy.

POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Advertisment -Animowana Przejrzystość Obrazka KOMAR-GACKI

NAJBARDZIEJ POPULARNE

Recent Comments