niedziela, 19 maja, 2024
- REKLAMA -Animowana Przejrzystość Obrazka Targi Zdrowej Żywności
Strona głównaPolicja26-latek z maczetą zatrzymany po poważnym uszkodzeniu ręki 33-latka w powiecie ząbkowickim

26-latek z maczetą zatrzymany po poważnym uszkodzeniu ręki 33-latka w powiecie ząbkowickim

- Advertisement -
- Advertisement -

W dniu 05 maja w godzinach wieczornych policja dostała wezwanie na interwencję do miejscowość w powiecie ząbkowickim. Zgłoszenie dotyczyło uszkodzenia ciała. Jedna ze stron zakończyła ostrą wymianę zdań przy użyciu maczety. W wyniku uderzenia 33-letni mężczyzna doznał bardzo poważnych uszkodzeń ręki. 26-letni podejrzany został już zatrzymany i usłyszał zarzuty.

W piątek późnym wieczorem policja dostała wezwanie na interwencję dotyczącą uszkodzenia ciała. Na miejscu policjanci ustalili, że pod jeden z budynków około godziny 23 podjechał samochód osobowy. Wymiana zdań pomiędzy kierowcą pojazdu a mieszkańcami posesji zakończyła się dla jednego z nich poważnym urazem ręki. 26-letni kierujący użył w tej potyczce nie tylko słów, ale również maczety, którą przewoził w pojeździe. Uderzenie nożem w rękę 33-letniego mieszańca powiatu ząbkowickiego spowodowało u niego bardzo poważne uszkodzenie kończyny Po całym zdarzeniu 26-letni sprawca odjechał. Policjanci szybo ustalili kim był mężczyzna z maczetą. Mieszkaniec powiatu dzierżoniowskiego został już zatrzymany i usłyszał zarzuty.

Za spowodowanie ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, jeżeli sprawca działa umyślnie, grozi kara pozbawienia wolności na czas nie krótszy od 3 lat.

KPP ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE

POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Advertisment -Animowana Przejrzystość Obrazka KOMAR-GACKI

NAJBARDZIEJ POPULARNE

Recent Comments