Ogłoszenia

UWAGA! TA KOBIETA ODPOWIEDZIALNA JEST ZA PRZYWŁASZCZENIE NART!

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kłodzku poszukują kobiety, która dopuściła się przestępstwa. W styczniu bieżącego roku na terenie Ośrodka Narciarskiego Czarna Górna przywłaszczono narty marki Salomon 24H. W toku prowadzonego postępowania funkcjonariusze zabezpieczyli nagranie z wizerunkiem sprawczyni i publikują go w celu ustalenia tożsamości kobiety. Być może ktoś z Państwa ją rozpozna. Prosimy o każdy sygnał w tej sprawie.

18 stycznia 2023 roku na terenie Ośrodka Narciarskiego Czarna Góra w Siennej, gmina Stronie Śląskie doszło do przywłaszczenia nart marki Salomon 24H w kolorze czarno-szarym wraz z kijkami długości 125 cm. Podejrzaną o dokonanie powyższego czynu jest kobieta, której wizerunek publikujemy.

W tej sprawie apelujemy do osób, które rozpoznają podejrzaną o ten czyn kobietę lub mają jakąkolwiek wiedzę na temat tego zdarzenia, o zgłoszenie się bezpośrednio do Komisariatu Policji w Lądku-Zdroju przy ul. Kłodzkiej 36  lub o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 478752612 bądź za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: dyzurny.kp-ladek-zdroj@klodzko.wr.policja.gov.pl lub tel. alarmowy 112.

 

ŹRÓDŁO: KPP KŁODZKO