Ogłoszenia

Zaginięcie mieszkańca Polanicy Zdroju – Policja i Stowarzyszenie Zaginieni Cała Polska apelują o pomoc

Dnia 10 kwietnia 2023 roku, około godziny 12:00, zaginął mieszkaniec Polanicy-Zdroju, 46-letni Paweł Bednarek. Mężczyzna opuścił swoje miejsce zamieszkania, a od tego czasu nie wrócił do domu ani nie nawiązał kontaktu z bliskimi. Jego rzeczy, w tym dokumenty i telefon, pozostały w domu.

 

Stowarzyszenie Zaginieni Cała Polska oraz Komisariat Policji w Polanicy-Zdroju prowadzą działania poszukiwawcze i proszą społeczność o wszelką pomoc. Zaginiony Paweł Bednarek ma 170 cm wzrostu, szczupłą budowę ciała, brązowe oczy i ciemne, krótkie włosy. Na szyi ma tatuaż z napisem „family first”, a na ręce tatuaże z imionami Wiktoria oraz Oliwia.

 

W dniu zaginięcia mężczyzna ubrany był w granatowy dres marki Pitbull i granatowe buty. Prawdopodobnie porusza się o kulach. Jeśli ktokolwiek posiada informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionego, proszony jest o kontakt z Komisariatem Policji w Polanicy-Zdroju pod numerem telefonu: 47 875 27 00 lub pod numerem alarmowym: 112.

 

Można również kontaktować się ze Stowarzyszeniem Zaginieni Cała Polska poprzez wiadomość prywatną lub e-mail: zaginienicalapolska@gmail.com. Gwarantowana jest anonimowość.

 

Aby zwiększyć szanse na odnalezienie Pawła Bednarka, zachęcamy Państwa do udostępniania informacji o zaginięciu w swoich kanałach komunikacji, takich jak media społecznościowe, e-maile, czy rozmowy z przyjaciółmi i rodziną. Każda informacja może być istotna w znalezieniu zaginionego mężczyzny i jego powrocie do bliskich.

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *