Ogłoszenia

Otwarcie Biblioteki Publicznej w Ziębicach

Już w najbliższą sobotę, 10 lipca, zapiszemy pierwszą stronę nowego rozdziału w historii Biblioteki Publicznej w Ziębicach.

Po długich miesiącach wyburzeń, adaptacji pomieszczeń bibliotecznych, przenosin zbiorów bibliotecznych, nadszedł długo wyczekiwany przez nas wszystkich moment – otwarcia biblioteki dla czytelników i odwiedzających. Jesteśmy pewni, że nowa przestrzeń biblioteczna będzie miejscem, które z przyjemnością Państwo odwiedzicie.

Uroczyste otwarcie Biblioteki Publicznej w Ziębicach dla naszych szanownych czytelników i gości, rozpoczniemy o godzinie 15.00.

W tym czasie zarówno stali, jak i nowi czytelnicy będą mieli okazję zwiedzić pomieszczenia biblioteczne, zapoznać się z nowym układem tematycznym książek, sięgnąć po nowości wydawnicze oraz podzielić się wrażeniami przy pysznej kawie. Młodsi czytelnicy, w tym czasie mogą skorzystać z warsztatów artystycznych, które odbywać się będą w sali plastycznej oraz spróbować swoich sił w turnieju gier, w specjalnie przeznaczonej na to – Grytece.

Kolejnym punktem otwarcia, będzie STAND – UP, znanego i lubianego przez Państwa aktora telewizyjnego i teatralnego, artysty kabaretowego, scenarzysty i reżysera – Andrzeja Grabowskiego. Bezpłatne wejściówki na to wydarzenie można odebrać w sekretariacie Ziębickiego Centrum Kultury.

Tych z Państwa, którzy nie mogą uczestniczyć w uroczystym otwarciu, zapraszamy na Dni Otwarte, w dniach 12-23 lipca br.

„Wspólnie napiszmy nowy rozdział”