sobota, 15 czerwca, 2024
- REKLAMA -Animowana Przejrzystość Obrazka Targi Zdrowej Żywności
Strona głównaSportPowiat dzierżoniowski zaprasza na Walentynkowy Wirtualny Sowi Bieg !

Powiat dzierżoniowski zaprasza na Walentynkowy Wirtualny Sowi Bieg !

- Advertisement -
- Advertisement -

Zapraszamy do udziału w pierwszej w tym roku imprezie skierowanej do biegaczy i wszystkich spragnionych tej formy aktywności fizycznej – Walentynkowym Wirtualnym Sowim Biegu, od 12 do 14 lutego uczcijmy przy okazji dzień po brzegi wypełniony miłością – walentynki.
Zapraszamy do wirtualnej edycji biegu, ponieważ ciągle nie możemy biegać w grupie i nadal musimy utrzymywać dystans między sobą. Walentynkowy Wirtualny Sowi Bieg wystartuje
w piątek 12 lutego o godzinie 9:00 i zakończy się w niedzielę 14 lutego o godzinie 20:00.
Możecie biegać, truchtać, a nawet maszerować, jeździć konno, rowerem czy na nartach. Jeśli nie macie możliwości lub po prostu nie chcecie wyjść z domu na biegowy trening, zróbcie go w swoim mieszkaniu lub w ogrodzie.
Ważne abyście podczas treningu pokonali dystans zbliżony lub większy niż 10 kilometrów. A może uda się Wam pobiec tak, że ślad pozostawiony na mapie przez Wasze urządzenia GPS będzie miał kształt serca?

 

 

Żeby dołączyć do naszej zabawy należy:
1. wziąć udział w Walentynkowym Wirtualnym Sowim Biegu, który wystartuje w piątek
12 lutego o godzinie 9:00 i zakończy się w niedzielę 14 lutego o godzinie 20:00 (forma indywidualnego treningu bez limitu czasu trwania),
2. po zakończonym biegu opublikować swoje zdjęcie, a jeśli się uda to również kształt serca wyrysowanego GPSem na mapie, pod postem w wydarzeniu „Walentynkowy Wirtualny Sowi Bieg”.

Na Wasze zdjęcia czekamy do poniedziałku 15 lutego do godziny 20:00.

Zdjęcie opiszcie hasztagiem – #walentynkowysowibieg2021

Oczywiście przypominamy, że w miejscach publicznych nadal musimy zasłaniać usta i nos, oraz zachowywać co najmniej dwumetrową odległość między sobą. Nie zachęcamy więc do biegania
w grupach.

Jednocześnie informujemy, że organizatorzy głównej imprezy czyli Sowiego Biegu, cały czas szykują się do jego organizacji w czerwcu. O szczegółach będziemy informować.

mat (FB, strona powiatu dzierżoniowskiego)

POWIĄZANE ARTYKUŁY
- REKLAMA -Animowana Przejrzystość Obrazka KOMAR-GACKI

NAJBARDZIEJ POPULARNE

Ostatnie komentarze