niedziela, 19 maja, 2024
- REKLAMA -Animowana Przejrzystość Obrazka Targi Zdrowej Żywności
Strona głównaWydarzenia lokalneRelacja z obchodów Święta Konstytucji 3 Maja w Niemczy /FOTO/

Relacja z obchodów Święta Konstytucji 3 Maja w Niemczy /FOTO/

Dziś w Niemczy odbyły się obchody Święta Konstytucji 3 Maja. Rozpoczęły się Mszą Świętą w intencji Ojczyzny w Kościele Parafialnym o godzinie 11:00, po której uczestnicy przeszli na mury Baszty Miejskiej na oficjalną część uroczystości.Podczas wydarzenia wystąpiły przedszkolaki z Przedszkola Publicznego w Niemczy, prezentując pieśni patriotyczne. Następnie zespół Grodzianie powitał "Majową Jutrzenkę".Po oficjalnych uroczystościach, na tarasie przed placem zabaw przy Baszcie Miejskiej, odbyła się Niemczańska Majówka. Wystąpił zespół Czerwona Jarzębina, a uczestnicy mogli odpocząć przy kawie, lodach i deserach oferowanych przez Food Truck "Suli Food".Wydarzenie zorganizowane przez Urząd Miasta i Gminy w Niemczy oraz Niemczański Ośrodek Kultury zgromadziło licznych mieszkańców, którzy wspólnie uczcili patriotyczne święto.

- Advertisement -
- Advertisement -

Dziś w Niemczy odbyły się obchody Święta Konstytucji 3 Maja. Rozpoczęły się Mszą Świętą w intencji Ojczyzny w Kościele Parafialnym o godzinie 11:00, po której uczestnicy przeszli na mury Baszty Miejskiej na oficjalną część uroczystości.

Podczas wydarzenia wystąpiły przedszkolaki z Przedszkola Publicznego w Niemczy, prezentując pieśni patriotyczne. Następnie zespół Grodzianie powitał „Majową Jutrzenkę”.

Po oficjalnych uroczystościach, na tarasie przed placem zabaw przy Baszcie Miejskiej, odbyła się Niemczańska Majówka. Wystąpił zespół Czerwona Jarzębina, a uczestnicy mogli odpocząć przy kawie, lodach i deserach oferowanych przez Food Truck „Suli Food”.

Wydarzenie zorganizowane przez Urząd Miasta i Gminy w Niemczy oraz Niemczański Ośrodek Kultury zgromadziło licznych mieszkańców, którzy wspólnie uczcili patriotyczne święto.

POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Advertisment -Animowana Przejrzystość Obrazka KOMAR-GACKI

NAJBARDZIEJ POPULARNE

Recent Comments