poniedziałek, 24 czerwca, 2024
- REKLAMA -Animowana Przejrzystość Obrazka Targi Zdrowej Żywności
Strona głównaZdrowieTargi Zdrowej Żywności 20 listopada. Zapraszamy!

Targi Zdrowej Żywności 20 listopada. Zapraszamy!

- Advertisement -
- Advertisement -

Mimo złej pogody Targi Zdrowej Żywności prosto od Rolnika odbędą się dzisiaj od godziny 12 do 16 w Serowarni Lutomierz (Lutomierz 29). Serdecznie zapraszamy!

Jak możemy przeczytać na stronie organizatorów⬇️

„Jak co roku zapraszamy Państwa do Lutomierza na comiesięczne spotkanie z regionalną żywnością i rzemiosłem – Targi Zdrowej Żywności Prosto od Rolnika!
W każdą 3 niedzielę miesiąca, w godz. 12.00-16.00, na terenie naszej Serowarni (Lutomierz 29, 57-213 Stoszowice) w otoczeniu pięknych Gór Sowich, odbywają się spotkania z najlepszymi lokalnymi producentami ekologicznej żywności.
Czekać na Was będą m.in.: masło, jogurty, pierniki, oleje, kompoty i syropy sezonowe, sery krowie owcze i kozie, pasty i pasztety wegetariańskie, lokalne pieczywo (także bezglutenowe), przetwory warzywne i owocowe, przysmaki serowe, wędliny, mąki, miody jaja i twarogi, zioła przyprawy oraz sezonowe warzywa i owoce. Na targach znajdziecie także serwowane na ciepło zupy, herbaty ziołowe, dania grillowane, pierogi z bryndzą, chipsy z pasternaku, ciasto domowe, pyszne przekąski oraz piwo z zaprzyjaźnionego z nami Browaru Rebelia. Na najmłodszych czekają trampolina i piaskownica!
Zapraszamy miłośników sera i biożywności!
Wstęp wolny!”
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- REKLAMA -Animowana Przejrzystość Obrazka KOMAR-GACKI

NAJBARDZIEJ POPULARNE

Ostatnie komentarze