niedziela, 19 maja, 2024
- REKLAMA -Animowana Przejrzystość Obrazka Targi Zdrowej Żywności
Strona głównaInwestycjeRozbudowa Placu Zabaw w Bardzie z Funduszami ODNOWY DOLNOŚLASKIEJ WSI

Rozbudowa Placu Zabaw w Bardzie z Funduszami ODNOWY DOLNOŚLASKIEJ WSI

- Advertisement -
- Advertisement -

Dzisiaj Wicemarszałek Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego, Grzegorz Macko, ogłosił listę beneficjentów konkursu ODNOWA DOLNOŚLASKIEJ WSI, z której wynika, że Gmina Bardo otrzymała 40 000 złotych na rozbudowę lokalnego placu zabaw przy ul. Jagiellońskiej. Projekt ten ma nie tylko zwiększyć atrakcyjność rekreacyjną, ale także podnieść poziom bezpieczeństwa dla najmłodszych mieszkańców.

Nowe środki pozwolą na doposażenie placu w sprężynowca w kształcie zwierzątka, potrójną huśtawkę, tablicę z regulaminem, oraz mini park trampolin, co bez wątpienia przyciągnie więcej dzieci i rodziców. Projekt przewiduje także użycie bezpiecznej nawierzchni z materiałów przerostowych, co zabezpieczy dzieci podczas zabawy.

Inwestycja ta nie tylko poprawi infrastrukturę rekreacyjną w Bardzie, ale również stworzy przestrzeń sprzyjającą integracji społecznej oraz zwiększaniu nadzoru nad publicznymi przestrzeniami, co naturalnie wpłynie na poprawę bezpieczeństwa w całej gminie. Rozbudowany plac zabaw stanie się miejscem, gdzie dzieci mogą bezpiecznie bawić się i rozwijać, a rodzice spędzać czas, mając pewność, że ich pociechy są w dobrych rękach.

 

fot. UMiG Bardo

POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Advertisment -Animowana Przejrzystość Obrazka KOMAR-GACKI

NAJBARDZIEJ POPULARNE

Recent Comments