Ogłoszenia

Bezpłatne zajęcia muzyczne z nauką gry na mandolinie dla dzieci w Ziębicach

Fundacja Żywe Kultury serdecznie zaprasza dzieci od 9 lat na bezpłatne zajęcia muzyczne z nauką gry na mandolinie. Lekcje będą się odbywać w poniedziałki o godzinie 15.30 w Szkole Podstawowej nr 2 im. Henryka Sienkiewicza w Ziębicach.

Zajęcia skierowane są do dzieci, które „czują bluesa” i pragną odkryć tajniki gry na tym niezwykłym instrumencie. Organizatorzy zapewniają, że uczestnictwo w warsztatach jest całkowicie bezpłatne, a liczba miejsc jest ograniczona. Dlatego warto się pospieszyć, jeśli chcesz zapisać swoje dziecko na te unikalne zajęcia.

 

Warto dodać, że oferta jest skierowana nie tylko do uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 im. Henryka Sienkiewicza, ale również do dzieci spoza szkoły. Fundacja Żywe Kultury jest otwarta na wszystkich młodych pasjonatów muzyki, niezależnie od miejsca zamieszkania.

 

Projekt jest realizowany przez Fundację Żywe Kultury, która od lat angażuje się w rozwój kulturalny i edukacyjny dzieci i młodzieży. Działania te są możliwe dzięki dotacji z budżetu Gminy Ziębice, w ramach otwartego konkursu ofert.

 

Zajęcia z nauką gry na mandolinie to świetna okazja dla dzieci, by rozwinąć swoje talenty muzyczne, poznać nowych przyjaciół oraz spędzić miło czas w kreatywnym środowisku. Nie przegap tej wyjątkowej szansy dla swojego dziecka, aby odkryć magię mandoliny i nawiązać pierwsze kontakty z muzyką! Więcej informacji o zapisach na zajęcia można uzyskać bezpośrednio w Szkole Podstawowej nr 2 im. Henryka Sienkiewicza w Ziębicach lub kontaktując się z Fundacją Żywe Kultury.