niedziela, 19 maja, 2024
- REKLAMA -Animowana Przejrzystość Obrazka Targi Zdrowej Żywności
Strona głównaWydarzenia lokalneOdkryj Niesamowity Świat Podróży z Klubem Podróżników w Ząbkowicach Śląskich!

Odkryj Niesamowity Świat Podróży z Klubem Podróżników w Ząbkowicach Śląskich!

- Advertisement -
- Advertisement -

Czy jesteś pasjonatem podróży lub po prostu marzysz o wyjeździe życia? Ząbkowickie Centrum Kultury i Turystyki serdecznie zaprasza na kolejne spotkanie Klubu Podróżników, które odbędzie się w piątek 14 kwietnia 2023 roku o godzinie 18:00. To wydarzenie, którego nie można przegapić!

Klub Podróżników to wyjątkowe spotkanie dla miłośników podróży i eksploracji, które pozwala na wymianę doświadczeń, wiedzy oraz inspiracji. W piątek uczestnicy będą mieli okazję odkryć sekrety i wskazówki dotyczące podróżowania oraz dowiedzieć się, jak czerpać z tego prawdziwą radość i zabawę.

Wydarzenie będzie prowadzone przez trzech doświadczonych podróżników: Andrzeja Jurasza, Bogdana Tułę oraz Leopolda Armańskiego. Każdy z nich podzieli się swoimi niezwykłymi przygodami, odkryciami i lekcjami, które wynieśli z licznych wypraw. Przybliżą uczestnikom swoje metody planowania i realizacji podróży, a także przedstawią przydatne akcesoria i sprzęt, które mogą okazać się niezastąpione w czasie wyprawy.

Nie tylko doświadczeni podróżnicy, ale także osoby, które dopiero zaczynają swoją przygodę z eksploracją świata, znajdą tu coś dla siebie. Spotkanie będzie doskonałą okazją do zadawania pytań, nawiązywania nowych znajomości oraz dzielenia się swoimi marzeniami o podróżach.

Jeśli więc planujesz wakacyjną włóczęgę lub po prostu chcesz poszerzyć swoje horyzonty i zainspirować się do odkrywania nowych miejsc, nie wahaj się i przyjdź na spotkanie Klubu Podróżników w Ząbkowickim Centrum Kultury i Turystyki. Bądź gotów na niezapomniane przygody i doświadczenia, które czekają na Ciebie tuż za rogiem!

Zapraszamy wszystkich chętnych do uczestnictwa w tym wyjątkowym wydarzeniu. Wstęp wolny!

ŹRÓDŁO: ZCKiT

POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Advertisment -Animowana Przejrzystość Obrazka KOMAR-GACKI

NAJBARDZIEJ POPULARNE

Recent Comments